Jesteśmy ludźmi słuchającymi Pana Jezusa - wywodzącymi się ze środowiska katolickiego i protestanckiego - a Boże wypowiedzi zawarte w Piśmie Świętym, czyli Biblii są dla nas w 100% pewnym źródłem prawdy.

 

Wierzymy, jak to ujął autor Listu do Hebrajczyków, że:

Słowo Boże jest żywe i skuteczne, ostrzejsze niż miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy, jak i ducha, stawów jak i szpiku, zdolne do osądzenia zamysłów i intencji serca [Hbr 4,12].

Mamy także głębokie przekonanie, że:

celem życia dla każdego ucznia Pana Jezusa jest wzrastanie w poznawaniu Boga oraz w dojrzałości - polegającej na przemianie swojego charakteru na obraz Jezusa Chrystusa.

Dlatego też chcemy podzielić się materiałami opartymi na Biblii, które mamy nadzieję, będą wspierać czytelników w drodze do takiej dojrzałości. Kluczem wyboru publikacji do naszej biblioteki jest praktyczność ich zastosowania, ponieważ żywimy głębokie przekonanie, że:

mamy być wykonawcami Słowa, a nie tylko jego słuchaczami [Jk 2, 22-25]. 

Naszym pragnieniem jest to, aby publikacje zamieszczone na tej stronie stały się użytecznym narzędziem dla każdego czytelnika, dlatego też zgodnie z intencją ich autorów wszystkie materiały dostępne są bezpłatnie dla każdego, wszędzie, o każdej porze - dla sławy i przyjemności Pana Jezusa Chrystusa.

 

Jak zauważysz, tych autorów jest na razie kilku. Z czasem może i Ty do nich dołączysz.

 

 


STRONA GŁÓWNA

 NEWSLETTER

 Chcesz być na bieżąco z nowościami?
 Wyślij swój e-mail:
Intencją autorów jest, aby materiały były wykorzystywane według potrzeb odbiorców
- dla chwały i przyjemności Pana Jezusa Chrystusa
 
strzałka do górystrzałka do góry