Dla osób, które chcą lepiej poznać Księgę Izajasza i przygotować się na wrześniowe wspólne jej studiowanie wraz Jerrym Collinsem zapraszamy do podjęcia wyzwania:

  1. przeczytania całej Księgi lub 66 jej rozdziałów - do wyboru :)

  2. zweryfikowania swojej wiedzy po wcześniej lekturze poprzez wypełnienie Testu z Księgi Izajasza.

Test w formie aktywnej jest zamieszczony pod tym linkiem.

Można go także ściągnąć w formie PDF (kliknij przycisk na dole strony) i po wydrukowaniu spokojnie śledzić myśli zawarte w Księdze mając obok pytania.

Uwaga, uwaga!!!

Wszystkie osoby które podejmą wyzwanie i wypełnią test aktywny używając ww. linka otrzymają pięknie opracowany komentarz Księgi Izajasza autorstwa Jerrego Collinsa (co ważne po polsku i angielsku).

 

A dla tych, którzy zdobędą najwięcej punktów

(za każde pytanie bez gwiadki 1 punkt - pytania z gwiazdką są trudniejsze lub mają aspekt interpretacji więc ich nie punktujemy)

 

PRZEWIDUJEMY ATRAKCYJNE NAGRODY

 

*istnieje też możliwość przesłania skanu wypełnionego ręcznie na PDFie testu mailem na adres, który podamy w późniejszym czasie

 

Osoby, które nie wezmą udziału w teście oczywiście są jak najserdeczniej zaproszone na spotkanie z Jerrym, ale materiały - z szacunku do tych którzy podejmą wysiłek zmierzenia się z testem - otrzymają niezwłocznie po tym spotkaniu (będą zamieszczone na tej stronie).

 

Wobec tego już dziś zapraszamy do ściągnięcia pytań do 29 pierwszych rozdziałów Księgi Izajasza i życzymy dużo cierpliwości, wytrwałości i Bożej mądrości w jej odkrywaniu i poznawaniu.


POBIERZ PDF

STRONA GŁÓWNA

 NEWSLETTER

 Chcesz być na bieżąco z nowościami?
 Wyślij swój e-mail:
Intencją autorów jest, aby materiały były wykorzystywane według potrzeb odbiorców
- dla chwały i przyjemności Pana Jezusa Chrystusa
 
strzałka do górystrzałka do góry